NIEUWE VOORZITTER

Han Wismans

Han Wismans benoemd tijdens algemene ledenvergadering.

Op de onlangs gehouden algemene ledenvergadering van schaakvereniging Leudal is Han Wismans tot nieuwe voorzitter benoemd. Onder luid applaus werd de voordracht van het bestuur om Han tot nieuwe voorzitter te benoemen bekrachtigd. Hiermee volgt hij Hans Kivits op die zich niet meer herkiesbaar stelde voor een bestuursfunctie. Frits Smeets treedt nieuw toe tot het bestuur. Hiermee krijgt het bestuur van SV Leudal wederom nieuw jong vers bloed. Vorig jaar al, trad Rick Thommassen toe tot het bestuur.

De nieuwe voorzitter Han Wismans is al sinds 2004 bestuurslid bij SV Leudal in de functie van penningmeester. Daarnaast geeft Han als jeugdinstructeur al jarenlang schaakles aan de jeugdige schakers van SV Leudal. Ook is Han één van de wedstrijdleiders bij de jeugd.
Wie Han gaat opvolgen als penningmeester is nog niet bekend. Daarover zal het bestuur een dezer dagen een besluit nemen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *