Leudal 2 verplettert Geleen

Leudal 2 blijft in de race om kampioenschap.

In de thuiswedstrijd tegen Geleen mochten de reserves van Leudal niet klagen over geluk. De uitslag van 5–1 was allerzins geflatteerd. Amanda Hijweegen had het heel gemakkelijk. Haar tegenstanders was er niet en dus startte Leudal al meteen met een 1-0 voorsprong. Huub Vossen verloor waardoor Geleen langszij kwam. Oscar Freriks zorgden voor 2-1 en Wouter Smeets wist een eindspel op het bord te krijgen met een betre pionnenstelling. Dit wist hij keurig tot winst te schuiven. Hierdoor werd het zowaar 3-1. Coen Oosse en Han Wismans stonden niet al te best. Toch wist Coen in een eindspel met ongelijke lopers uiteindelijk de winst naar zich toe te trekken, Hans Wismans verrastte iedereen. In een volkomen verloren stelling speelde Han door en wist beetje bij beetje terug te krabbelen. Uiteindelijk had Han een peleton pionnen voor een toren. En dit wist hij mooi tot winst te brengen. Einduitslag 5-1. Het resultaat is dat Leudal 2 nog steeds volop in de race is voor de titel. Alleen de Noord-Limburgse ploegen uit Tegelen en Bergen blijven nog over als concurrenten. Tegelen heeft Leudal al gehad. In deze onderlinge confrontatie werd het 3–3. De topper tegen Bergen wordt gespeeld op 9 maart 2008 in Bergen.

De stand in de 2e klasse B:

1.Bergen…………………..8…16
2.Leudal II…………………7…17
3.Tegelse SV…………….6…15½
4.Reuver…………………..3…11½
5.RSC ’t Pionneke III……3…11
6.MSV-VSM III……………2…..9
7.Geleen III………………..2…..8
8.Venlo III………………….1…..8

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *