SV Leudal tevreden met uitslag 6e ronde LiSB competitie.

Op zondag 12 mei 2024 speelden beide teams van onze vereniging een thuiswedstrijd tegen een team uit Roermond.

Leudal 1 kreeg het eerste team van ’t Pionneke op bezoek.

Pionneke had nog een theoretische kans om kampioen worden in klasse 1A.maar dan moesten ze eerst van Leudal 1 zien te winnen

Han Wismans kreeg op bord 6 een Franse opening op het bord waarin hij snel een pion

verloor. Langzaamaan werd hij weggedrukt en na een stukverlies kon hij na ca 2 uur spelen

opgeven. Jan Brandt combinaties waren op bord 2 net iets beter dan die van zijn tegenstander en na 3 uur spelen werd de winst binnengehaald. Iwan Sentjens kwam op bord 5 al heel snel

een paard voor te staan, maar zijn tegenstander speelde stug door en wist zowaar door een onoplettendheid van Iwan het stuk terug te winnen  en hoewel Iwan een pion voorstond werd vlak daarna toch tot remise besloten. Arthur Hendrickx was op bord 4 op een bepaald moment met zijn gedachten al een zet verder, maar vergat dat zijn tegenstander zijn net vooruitgeschoven pion en passant kon slaan. Arthur verloor hierdoor een pion, maar door

veel gemanoeuvreer EN tijdnood van zijn tegenstander wist Arthur eerst de pion terug te winnen en daarna door enkele dubbele aanvallen zelfs een pion te winnen wat uiteindelijk de winst opleverde. Op bord 3 koos Hans Kivits voor een gevaarlijke variant van de Aljechin. Lang leek er niets aan de hand te zijn op het bord, maar na een verkeerd plan kreeg zijn tegenstander de overhand waarna Hans moest opgeven. Coen Oosse had op bord 1 een ingewikkelde partij maar leek een klein positioneel voordeel te hebben, maar dat was helaas onvoldoende om de winst te pakken, waarna na ca. 4 uur spelen tot remise werd besloten,

Eindstand 3,0-3,0

Leudal 2 was ingedeeld tegen het tweede team van ’t Pionneke. Maar dit team kon o.a. vanwege de vakantieperiode geen team van 4 personen bij elkaar krijgen. Zij hadden zich afgemeld en daardoor won ons 2e team reglementair met 4-0.

Op zondag 9 juni 2024 staan de laatste wedstrijden van dit seizoen op het programma.

Dan moeten beide teams naar Helden voor de gezamenlijke slotronde.

Leudal 1 speelt dan in ’t Kerkeböske tegen Gess 1 en Leudal 2 tegen EWS.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *