Leudal 2 blijft verliezen

Leudal 2 heeft wederom een nederlaag moeten incasseren. Schaesberg 4- SV Leudal 2 4-2
sv leudal diana maas


Omdat in Schaesberg vandaag de carnavalsoptocht voorbijtrok, werd de wedstrijd tegen Schaesberg 4 deze keer in het clublokaal van Schaakvereniging Voerendaal in Klimmen gespeeld.

Peter Metsemakers zorgde op bord 1 voor het 1e punt van de dag, waardoor we na een uurtje spelen al met 1-0 voor kwamen te staan. Op bord 2 kwam Han Wismans al snel een paard achter te staan door een foutje in de opening. Daardoor liep hij de hele partij achter de feiten aan en moest uiteindelijk opgeven. Nadat ook Ben Kusters en Gerard Eggebeen hun partijen verloren hadden keken we tegen een 3-1 achterstand aan. Op dat moment speelde Diana Maas nog op het 6e bord, en stond Peter Steuten erg goed met 3 stukken voor. Daarbij moet wel vermeld worden dat deze stukken erg weinig bewegingsruimte hadden. Diana wist, mede door een foutje van de tegenstander haar partij te winnen. Alle hoop was nu gevestigd op Peter steuten. Maar helaas greep hij plotseling mis, en zijn materiele voorsprong verdween als sneeuw voor de zon. Uiteindelijk moest ook Peter zich gewonnen geven, en was de eindstand 4-2 voor het team van Schaesberg.

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *