Tom Meeuwissen weer ziek!

Opnieuw leukemie geconstateerd.

Vanaf januari 2011 is het steeds goed gegaan met Tom. Hij ging weer volle dagen naar school, zwom wekelijks zijn baantjes op zaterdagochtend en volgde ook op zondag weer trouw zijn schaaklessen. Ook zijn haren waren weer volledig terug aangegroeid. En dus kon zijn pet ook weer thuis blijven. Maar nu ziet het er allemaal weer minder rooskleurig uit! Tijdens het 6 wekelijkse controlebezoek in Nijmegen bleken de bloedwaarden aan de lage kant te zijn. Verder onderzoek was nodig om te kijken wat daarvan de oorzaak zou kunnen zijn. Helaas….de uitslag bracht erg slecht nieuws. De leukemie is weer terug bij Tom. Iedereen is met stomheid geslagen. Je weet dat de kans aanwezig is dat het ooit (ja ooit…..) een keer terug kan komen…….maar nu al?

Natuurlijk wensen we Tom, zijn zus Lara en zijn ouders veel sterkte toe. We hopen dat hij er zich net zo dapper doorheen vecht als de vorige keren.

Wil je Tom volgen dan kun je terecht op zijn weblog.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *