Tom weer thuis.

Na derde kuur de dip thuis uitzitten.

Tom Meeuwissen is weer thuis! Hij mag thuis de dip uitzitten, maar als hij koorts krijgt of zo moet hij meteen terug naar het ziekenhuis in Nijmegen. Tom moet ook regelmatig op controle in de ziekenhuizen van Roermond en Nijmegen. Tijdens de periode dat Tom in een zogenaamde dip zit moet hij extra voorzichtig zijn en zorgen dat hij niet in aanraking komt met virussen, schimmels of bacteriƫn.

Tom mag thuis blijven tot ongeveer 10 september. Dan zal zijn volgende en laatste kuur starten. Maar nu geniet Tom nog even van het thuis zijn. Laten we hopen dat hij niet al te ziek wordt!

Natuurlijk wensen we Tom, zijn zus Lara en zijn ouders veel sterkte toe.

Wil je Tom volgen dan kun je terecht op zijn weblog.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *