Maarten Strijbos wint 30ste Nunhems Schaaktoernooi

Record aantal deelnemers.

In zijn debuutjaar wist Maarten Strijbos uit Venlo dit toernooi ongeslagen te winnen door 6½ punten uit 7 partijen te scoren. Alleen titelverdediger Peter Schoeber uit Blerick wist Maarten op een remise te houden. Paul Aben uit Herten werd, evenals in 2009, tweede met een totaal van 4½ punt. Clubgenoot bij ’t Pionneke Eduard Coenen werd met 4 punten derde.
Winnaar in de B poule met 6½ punten werd J. Cebulla van S.V. Horst, P. van Dinteren uit Geleen werd met 4½ punten tweede en de derde plaats was er voor J. op de Laak uit Venlo.
Er namen 109 schakers deel aan dit 30ste Nunhems Schaaktoernooi. Dit is een evenaring van het record. Met deze opkomst, het grootste eendaags toernooi van Limburg, hebben we ongeveer het maximum bereikt van het aantal spelers. Het Nunhems Netherlands toernooi is wederom vlekkeloos verlopen. Het Nunhems staat garant voor een goed toernooi waar iedereen op zijn of haar eigen niveau inspannende prestaties moet leveren om de tegenstanders te verslaan. Dit alles gecombineerd met een goede sfeer op een perfecte locatie en accommodatie op het terrein van Nunhems in Nunhem. Deze traditie van 30 jaren heeft het toernooi voor de Limburgse regio een allure gegeven die zich laat meten met de grote landelijke toernooien voor de professionele schakers.

De uitslagen van 2010 zijn:

Poule A 1. M. Strijbos 2. P. Aben 3. E. Coenen
Poule B 1. J. Cebulla 2. P. van Dinteren 3. J. op de Laak
Poule C 1. C. Oosse 2. E. Crombeen 3. J. Broekhuis
Poule D 1. G. de Wit 2. J. Sonnemans 3. W. Schmitz
Poule E 1. M. Hornix 2. E. Vrees 3. R. Wagemakers
Poule F 1. F. Voets 2. L. van Duren 3. M. van der Sanden
Poule G 1. M. Roesler 2. J. Krenning 3. J. Hinzen
Poule H 1. F. Dupont 2. A. Hermus 3. W. van Dijck
Poule I 1. P. Paridaans 2. P. Sonnemans 3. J. Verbruggen
Poule J 1. L. Silkens 2. H. Rijs 3. T. van der Sluijs
Poule K 1. R. Peusen 2. H. Oosterhagen 3. J. Abrahams
Poule L 1. H. de Witte 2. J. Zonneveld 3. G. Eggebeen
Poule M 1. P. Timmermans 2. G. Knoops 3. E. Kessels
Poule N 1. D. Fiering 2. Y.F. Hu 3. B. Kusters

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *