Persoonlijke Middenlimburgse jeugd kampioenschappen

Ook hier doet onze jeugd het goed.

Midden-Limburgse jeugdkampioenschappen 2003
(er werd gespeeld in jeugdclublokaal SV Leudal, Trefcentrum Aldenghoor te Haelen)

In de C categorie waren er met 11 deelnemers duidelijk meer deelnemers dan vorig jaar (6) maar door ziekte werd de tweede dag voortgezet met 9 deelnemers. Martijn Vossen (Haelen) stond vanaf het begin aan kop maar Simon Karsten (Posterholt) kon in de laatste ronde bij verlies van Martijn en eigen winst nog langszij komen, maar het geschiedde anders: Martijn won en Simon kwam in een prachtige partij tegen Kir Rosman (Roggel) niet verder dan remise waardoor Martijn de titel overnam van Simon, de kampioen van vorig seizoen.

Naam vereniging score W.P. S.B.
1 Martijn Vossen Leudal 5.5 17.5 15.25
2 Simon Karsten ‘t Pionneke 4.5 20.0 14.50
3 Koen Hausmans Ultimo Vero 4.0 20.0 10.00
4 Kir Rosman Leudal 3.5 18.5 8.25
5 Johan Hover Ultimo Vero 3.0 21.5 6.25 *
6 Roel Pustjens Ultimo Vero 3.0 17.5 5.75 *
7 Viktor Tsjebanov Leudal 2.5 19.5 6.25 *
8 Cyril Bustin Ultimo Vero 2.5 17.5 4.25 *
9 Floris Deutekom Leudal 2.5 17.0 4.75 *
10 Patrick Vaes Leudal 1.0 14.5 6.25
11 Hoedad Sezavar Shoostari ‘t Pionneke 0.0 14.5 4.00

* o.g.v. weerstandspunten

Ook in de D categorie waren er met 15 deelnemers net iets meer dan vorig jaar maar ook hier vielen op de tweede dag deelnemers weg door ziekte of vakantie.

Vanaf het begin lieten Lars Strolenberg (Swalmen) en Judith Hendrix (Haelen) zien dat zij tot de sterksten behoorden.Judith won de onderlinge partij maar verloor daarna van Janick Janssen (St. Odiëlenberg).
Lars won verder alle partijen, Judith had al eerder een remise moeten toestaan en stond nog een halfje af aan Rocco la Serpe (Roermond) en Janick verloor in de voorlaatste ronde van Stan Achten (Haelen) waardoor Lars de nieuwe kampioen in de D werd en Judith de nieuwe meisjeskampioen.
Naam vereniging score W.P. S.B.
1 Lars Strolenberg ’t Pionneke 9.0 51.0 43.00
2 Judith Hendrix Leudal 8.0 55.0 42.50
3 Janick Janssen ’t Pionneke 7.0 55.0 34.00
4 Stan Achten Leudal 6.5 53.5 27.75
5 Patrick Kool Ultimo Vero 6.0 50.5 21.00
6 Rocco la Serpe ’t Pionneke 5.5 55.0 23.00 *
7 Jules Rulkens Leudal 5.5 53.0 21.25 *
8 Lex Stollman ’t Pionneke 5.5 50.0 18.00 *
9 Robbert Heijnen Leudal 3.0 51.5 7.50
10 Koen Olsthoorn ’t Pionneke 2.5 51.0 5.25
11 Bas v.d. Beuken Leudal 2.0 52.0 24.75
12 Bart Sluyter Leudal 1.5 53.0 2.75
13 Yifan Yi Ultimo Vero 1.0 43.5 19.25
14 Daphne Link Leudal 0.0 42.0 12.25
15 Nicky Jonkers Leudal 0.0 34.0 2.25

* o.g.v. weerstandspunten, onderling resultaat gelijk

Voor de E,F,G en H categorie hadden zich beduidend minder spelers opgegeven dan vorig jaar waardoor er een halve competitie gespeeld kon worden. Hoewel het voor de meeste spelers in deze categorieën hun eerste toernooi was werd er zeer goed en ook zeer rustig gespeeld waarbij vaak de maximale bedenktijd (20 minuten per persoon, per partij) werd gebruikt wat van de andere categorieën (met name de D) zeker niet gezegd kon worden.
Ruud van Meegen (Kessel), pas sinds enkele weken lid van SV Leudal,
liet duidelijk zien dat hij de sterkste was, hij wist ALLE partijen overtuigend te winnen en werd met acht uit acht duidelijk de nieuwe kampioen.
Verder kregen de nrs. 1 in iedere categorie een prachtige beker.

Naam……………………Cat….Vereniging….score..W.P…..S.B.
1.Ruud van Meegen….cat G..Leudal………8.0…..40.5…..36.25
2.Inge Strolenberg……cat E..’t Pionneke…5.0…..40.5…..21.25
3.Frenk Cleven………..cat F..Ultimo Vero..4.5…..40.5…..19.50*
4.Thijs Kivits…………..cat F..Leudal……….4.5…..40.5…..17.50*
5.Martijn Bemelmans..cat H..Ultimo Vero..4.0…..40.5…..16.75
6.Yorick Broens……….cat F..Leudal………3.0…..40.5…..13.25
7.Karin Strolenberg……cat G..’t Pionneke..2.5…..40.5…..13.50
8.Robert Bemelmans…cat F..Ultimo Vero..2.5…..40.5…..9.50
9.Natalie Hover…………cat F..Ultimo Vero..2.0…..40.5…..7.75

* o.g.v. onderling resultaat

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *