Leudal verliest van koploper Maastricht

5,5-2,5 Nederlaag. 2e Team klopt Reuver!

In de 3e ronde van de LiSB heeft Leudal met 5,5, – 2,5 verloren in en tegen Maastricht.
Alleen invalster Judith Hendrix wist het volle punt binnen te halen. Ze speelde een prachtige wedstrijd en kreeg haar verdiende loon na hard werken.
Jan Broekhuis wist zijn voorsprong net niet in winst om te zetten en moest uiteindelijk (met paard en pion tegen 2 pionnen) met remise genoegen nemen. Ook Arthur Hendrickx en Jack Sonnemans speelden remise. En daarmee was de koek op voor Leudal. Raoul Lemmen en Geert Gabriƫls die actief spel hadden konden hun actief spel niet doordrukken en verloren. Hans Kivits knokte verbeten voor een gelijkspel maar kon ook uiteindelijk geen stand houden. Hetzelfde gold voor Ruud van Meegen.

Het 2e team van Leudal won de uitwedstrijd tegen het sterke Reuver verrassend met 4,5 – 3,5.
Een mooie overwinning viel hier te noteren voor Oscar Freriks. Door deze overwinning stijgt het team op de ranglijst naar een mooie subtop plek. Omdat beide koplopers elkaar met 4 – 4 in evenwicht hielden is Leudal de top op slechts 1 puntje genaderd. Met 4 matchpunten uit 3 wedstrijden en een groot aantal bordpunten doet Leudal 2 nog volop mee voor de prijzen.

Het 3e team moest uit tegen het erg sterke EWS uit Weert. Met 3,5 – 0,5 moest Leudal met lege handen huiswaarts keren.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *