Frits Smeets winnaar Paasschaak 2010

Jack Duijf en Ruud van Meegen scoorden ook 100%.

Traditioneel wordt onder het genot van chocolade eitjes en hardgekookte eieren het Paasschaak gehouden. Ook dit jaar bestond het evenement uit het zogenaamde dubbelschaak. Dit jaar werd er besloten een indeling te maken via loting. Bij het dubbelschaak staan de tafels met schaakborden in een grote kring met evenveel spelers in de binnenring als buitenring, waarbij iedereen over twee rondes 2x tegen twee tegenstanders tegelijkertijd schaakt.

Er deden in eerste instantie 20 schakers mee, Na de 1ste ronde haakte een speler wegens tijdgebrek af en Iwan stopte daarna vrijwillig zodat de 2e ronde met 18 spelers verder ging. De buitenring won de eerste ronde met vrij grote overmacht: 13 tegen 7. Nadat de buitenringring voor de 2de ronde een aantal plaatsen opschoof won het opnieuw, ditmaal met 11,5 tegen 6,5

Ruud van Meegen, Jack Duijf en Frits Smeets wisten alle 4 de partijen te winnen.
Een keurige prestatie van met name Frits Smeets die hiermee het Paasschaak 2010 mede op zijn naam wist te schrijven.

De paaseieren, zowel van chocolade als de hardgekookte versies, vonden gretig aftrek.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *