A/B team hard onderuit

4-0 nederlaag tegen Asten.

SV Leudal is dit jaar helaas de enige Limburgse vertegenwoordiger in de promotieklasse A/B. Afgelopen zaterdag stond in Haelen het treffen tegen De Combinatie Asten op het programma. Dit team heeft eveneens een klein Limburgs tintje door de deelname van Limburgs kampioen in de B-categorie Thijmen Smith op het eerste bord. Ondanks dat De Combinatie op alle borden toch wel een duidelijk ratingoverwicht had werd er een spannende strijd verwacht. Het tegendeel bleek het geval, want al gauw stond SV Leudal (bestaande uit Prahlada Belle, Martijn Vossen, Judith Hendrix en Oscar Freriks) op alle borden duidelijk minder. Dit leidde tot 3 snele nederlagen aan Leudalzijde, maar het was gelukkig Judith Hendrix die nog sterk terugkwam en de eer leek te redden. Helaas bleef haar tegenstandster heel secuur spelen waardoor het minieme voordeeltje wat bij haar nog overbleef toch nog uitgebouwd werd tot een vol punt. Toch nog een 0-4 nederlaag voor Leudal dus en alle reden om zaterdag 13 oktober op de centrale speeldag in Asten revanche te nemen.

Vol goede moed begint het A/B-team van SV Leudal aan haar eerste wedstrijd in de promotieklasse tegen Asten.
Veel zou het echter niet helpen. Volgende ronde beter! (Foto: Peter Smith)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *