Wouter Smeets maakt reuzensprong op ELO-lijst

Nieuwe ELO-lijst per 1 augustus 2005.

Op de nieuwe ELO-lijst heeft Wouter Smeets een sprong van maar liefst 117 punten gemaakt t.o.v vorig jaar augustus. Ook Coen Oosse (+55), Theo Delil (+37), Iwan Sentjens (+34) en Hans Kivits (+33) hebben een goed schaakjaar achter de rug. Martijn Vossen (een rating sinds februari van dit jaar) scoort goed en stijgt maar liefst 74 punten in een half jaar. Klasse prestatie. De complete lijst kunt u met de onderstaande link bekijken. daarbij is tevens een historie-overzicht per speler op te vragen. Sterkste leudalspeler blijft Peter Metsemakers met 1915 punten.

Voor de exacte informatie zie: ELO-Rating Leudal leden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *