Nieuwe ratinglijst Leudal spelers

Jeugdige spelers Leudal stijgen snel op ratinglijst KNSB

De KNSB-ratinglijst van augustus 2004 is weer uit en daarmee is er ook weer een nieuwe top-15 opgesteld van Leudalspelers. Peter Metsemakers staat hierbij nog altijd aan kop en laat zien nog steeds progressie te maken. Het afgelopen seizoen doorbrak hij de psychologisch belangrijke grens van de 1900-rating.
Daarnaast is te merken dat Leudal wederom een sterke stijging heeft doorgemaakt. Deze stijging komt met name van de jonge schakers Raoul Lemmen en Coen Oosse en van de oudere, maar daarmee niet minder jeugdige schaker Leon van Duren.
Door enkele prachtige scores in de LiSB competitie, stegen zij samen maar liefst 288 punten op de KNSB-ratinglijst. Van deze drie was Raoul Lemmen met een stijging van 177 punten naar een rating van 1737 nog wel de grootste stijger. Komend jaar zal er in de promotieklasse beproefd gaan worden of deze goede resultaten eenmalig zijn, of dat SV Leudal daadwerkelijk mee kan met de sterkere schaakverenigingen van Limburg.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *