Wafelschaak in Buggenum

Op vrijdagavond 30 december 2022 organiseert Schaakvereniging Leudal weer het traditionele Wafelschaak. Vorig jaar kon het door corona niet doorgaan, maar nu zetten we de stukken weer op voor een leuke avond.

Bij dit gezellige evenement wordt onder het genot van lekkere wafels een simultaan schaakwedstrijd gespeeld. Zowel jong als oud mag deze avond meedoen. Bij een simultaan wedstrijd speelt een goede schaker op meerdere borden tegelijk tegen even zoveel tegenstanders.

Dit jaar hebben we Ivan Utama bereid gevonden om de strijd tegen onze leden aan te gaan.

Ook thuisschakers, die geen lid zijn van onze vereniging, zijn welkom. Iedereen die gewoon even wil komen kijken naar dit spektakel kan natuurlijk gewoon binnenlopen. Maar als je ook mee wil spelen kun je je aanmelden via voorzitter@svleudal.nl

Het Wafelschaak zal gespeeld worden in de gemeenschapshuis de Roffert, Berikstraat 11, 6082 AM in Buggenum. De zaal zal om 19.00 uur open zijn. En Ivan zal om ongeveer 19.30 uur op het eerste bord de simultaan openen.

Iedere deelnemer die deze avond weet te winnen of remise speelt, krijgt als beloning een leuk prijsje mee naar huis.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *