NK Jeugd 2016

Op basis van hun resultaten tijdens de Limburgse Jeugd-Kampioenschappen mochten SV Leudal spelers Ruud van Meegen (gedeeld 1e/2e A categorie) en Dimitri ten Have (Kampioen B) deelnemen aan de Nederlandse Jeugdkampioenschappen die dit jaar voor de 3e achtereenvolgende keer in Rotterdam werden gehouden.

Deze kampioenschappen werden gehouden van za 2 mei t/m za 9 mei.

Ruud speelde zeer sterk en na 9 ronden en 6 overwinningen wist hij bij de A Jeugd een gedeelde 3/4e plaats te behalen, warbij hij meerdere op papier sterkere spelers achter zich liet.

 ruud van meegen

Dimitri speelde voor het eerst in bij de B jeugd mee en kwam er al snel achter dat hij op dit kampioenschap vooral ervaring op moest doen, want op papier was hij qua sterkte de enerlaatste speler. Uiteindelijk werd hij met twee remises 22e.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *