Hans Kivits wordt in het zonnetje gezet

Tijdens de Midden Limburgse schaakkampioenschappen voor de jeugd op zondag 6 maart had Diana Maas een verrassing voor Hans Kivits geregeld. Zij liet Hans Kivits naar voren komen en bedankte hem namens de kinderen en ouders voor de vele jaren dat hij les heeft gegeven.

hans kivits.jpg jeugd

Hans heeft 26 jaar les gegeven. En daarbij heeft hij vele kinderen de beginselen van deze mooie denksport en de liefde voor het spel bijgebracht.

Als dank kreeg Hans uit handen van jeugdlid Julia Maas een mooi boeket bloemen overhandigd.

Hans kon dit gebaar van ouders en kinderen zeer waarderen. Hij gaf zelfs aan dat hij altijd plezier heeft gehad in het lesgeven. En bij het zien van alle wedstrijden voelde hij het toch weer een beetje kriebelen.

Hans, nogmaals bedankt voor de vele fijne lessen. En je weet. Je bent altijd welkom om weer terug te komen en weer een groep leerlingen onder je hoede te nemen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *