2de team speelt gelijk tegen ’t Stokpaardje

gerard eggenbeen

Het 2e team van SVL heeft vandaag een mooie 3-3 eindstand bereikt tegen het team van ’t Stokpaardjeuit Maasbracht. Zeker omdat wij met 3 invallers moesten spelen.

Na ruim een uur spelen verloor onze jeugdspeler Janno Jülicher, die op het 6e bord inviel. Kort daarna verloor ook Han Wismans op bord 2 . Leudal keek toen aan tegen een 2-0 achterstand. Gerard Eggebeen en Flip Werter vielen beiden in, maar speelden een prima partij. Na bijna 2,5 uur spelen kwamen zij met hun tegenstanders remise overeen. Het slotoffensief kwam vandaag van de 2 Peters. Peter Metsemakers kwam in het middenspel 1 pionnetje voor te staan en gaf dat voordeel niet meer weg. Hij wist dit voordeel vakkundig winnend uit te spelen. Tot slot speelde Peter Steuten op bord 3 een mooie partij met kansen voor beide spelers. Gelukkig maakte Peter het voor Leudal uitstekend af en bracht daarmee de eindstand op 3-3.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *