SV Leudal heeft eigen FACEBOOK pagina

Volg het meest actuele nieuws op onze facebook pagina.

Met het aantreden van Rick Thommassen als nieuw bestuurslid heeft SV Leudal jong elan binnen het bestuur gehaald. En dat heeft al meteen zijn rsultaat. Want onmiddellijk werd geopperd om een eigen facebook pagina te openen waarmee SV Leudal een extra communicatiekanaal toevoegt om met de eigen leden en overige geïnteresseerden in contact te komen.

De pagina die beheerd wordt door Rick Thommassen zal gebruikt worden om regelmatig personen te benaderen indien er activiteiten zijn of andere belangrijke onderwerpen gedeeld kunnen worden met de buitenwereld.

Het adres van de facebookpagina is:
facebook sv leudal

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *