Ruud van Meegen jeugdclubkampioen 2008-2009

Prolongatie jeugdtitel met grote overmacht.

Met maar liefst een scoringspercentage van ruim 94% wist Ruud van Meegen zijn jeugdtitel te prolongeren. Van de 17 partijen wist hij er 16 te winnen. Alleen Lars Huibers lukte het 1 keer om Ruud te verslaan. Alle drie de periodetitels waren voor Ruud. Met een straatlengte voorsprong was de titel voor onze jeugdige Kesselnaar. Remco Claessen wist 2 keer knap 2e te eindigen in de eindstand van de periodes. In de laatste periode was die plaats voor Naomi de Ridder weggelegd.

Daarmee doet Ruud van Meegen precies hetzelfde als Coen Oosse bij de senioren. Niet alleen de titel prolongeren, maar ook de dubbel pakken. Want naast het clubkampioenschap wist Ruud ook de Hans Kivits Cup te veroveren.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *