SV LEUDAL club van het jaar!

Bekroning van prachtig seizoen.

Op de onlangs gehouden Algemene Ledenvergadering van de LiSB is Leudal uitgeroepen tot club van het jaar.
Deze titel valt Leudal voor de tweede maal ten deel. Een unicum in Limburg.
Volgens de beoordelingscommissie stak Leudal boven alle overige Limburgse clubs uit vanwege haar uitstekend georganiseerde PJKL. Daarnaast werden alle drie de seniorenteams kampioen en plaatsten 2 jeugdleden zich voor het Europese kampioenschap in Montenegro. Daarnaast kent Leudal een mooie website en heeft ze een prachtig clubblad. Ook activiteiten zoals het familieschaak droegen bij aan het behalen van deze titel.

De officiƫle uitreiking van de prijs zal in overleg met de LiSB nog worden bepaald.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *