Erik van Eijndhoven wint 27ste Nunhems Schaaktoernooi

Nieuw record aantal deelnemers.

Voor de 27e keer was Nunhems Netherlands gastheer voor het grootste eendaags schaaktoernooi van Limburg. In een sfeervolle ambiance namen 105 schakers, waaronder 6 vrouwen, deel aan deze 27ste editie van het Nunhems Schaaktoernooi. Er werd gespeeld in 14 poules van 8 of 7 spelers.
Door 5½ punten uit 7 partijen te scoren is Erik van Eijndhoven, spelend voor S.V. Veldhoven, kampioen in de A poule geworden. Erik heeft maar een partij niet in winst weten om te zetten en dat was tegen Leudal speler Raoul Lemmen. Paul Aben, speler van ’t Pionneke uit Roermond werd met 4½ punten eervol tweede. Jan van Rens uit Reuver wist met 4 punten derde te worden. Winnaar in de B poule werd Peter van Dinteren met 5½ punten. Tweede werd hier Jan op de Laak en derde was Hans van Mulekom.

De uitslagen zijn:

Poule A 1. E. van Eijndhoven 2. P. Aben 3. J. van Rens
Poule B 1. P. van Dinteren 2. J. op de Laak 3. H. van Mulekom
Poule C 1. M. Nelissen 2. W. Jeuken 3. J. Sonnemans
Poule D 1. M. van Laatum 2. J. Bongers 3. A. Hijweegen
Poule E 1. A. Ibrahim 2. L. Hijweegen 3. J. Senden
Poule F 1. M. Roesler 2. J. Coort 3. M. Friessen
Poule G 1. E. Vrees 2. R. Nabben 3. Th. Gransier
Poule H 1. P. Roos 2. A. v/d Heijden 3. P. Steuten
Poule I 1. I. Wuts 2. G. Haegens 3. J.P. Joosten
Poule J 1. R. Lemmens 2. P. Paridaans 3. T. Schoone
Poule K 1. H. Rijs 2. H. Palm 3. K. Nuijens
Poule L 1. T. Smeets 2. J. Wagemakers 3. Y.F. Hu
Poule M 1. J. Meurs 2. J. Oppers 3. L. Teunissen
Poule N 1. Th. van Tilburg 2. H. v/d Vliet 3. T. Kemps

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *