Krant bezoekt SV Leudal

Verslaggeefster van Stad Roermond op visite.

Naar aanleiding van het bericht dat SV Leudal maar liefst 11 prijswinnaars had bij de laatst gehouden Limburgse Kampioenschappen, bezocht verslaggeefster Cleo Freriks van het weekblad Stad Roermond onze jeugdafdeling.
Op zondagmorgen 11 januari werd eerst onze voorzitter geinterviewd over het wel en wee van onze schaakvereniging.
Daarna werden er door Cleo nog enkele fotootjes genomen die straks bij het artikel in de krant komen.


Verslaggeefster Cleo Freriks maakt opnames van de jeugdschakers.

Schaakvereniging Leudal is erg verheugd met deze belangstelling. Dit is weer extra reclame voor de schaaksport en voor SV Leudal in het bijzonder. Dit artikel zal in geheel Midden-Limburg straks te lezen zijn en geeft weer extra promotie aan de schaakclub.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *